Ha már nem olvasol, nem baj,

de akkor ne is írj, mert abból botrány lesz.

Révay József

 

A mágikus realizmus pályázatunkon a Szófa-olvasók vehetnek részt minimum 90 napos előfizetéssel. Ha megújuló előfizetésed van, kérjük, a pályázat eredményhirdetésének a dátumáig ne mondd fel!

Nincs előfizetésed? Semmi gond. Mielőtt beküldöd a pályázatodat regisztrálj és fizess elő  minimum 90 napra.

De nem szeretnénk félrevezetni! Ennél van kedvezőbb lehetőség is! 

MÁJUSBAN, de kizárólag májusban, még marad a tavalyi éves előfizetés díja, és akkor ezen a kedvező áron mind a tavaszi, mind az őszi szépírói pályázaton is részt vehetsz! 

Mit kapsz a nevezési díjért cserébe? 

A pályamunkákat a Szófa munkatársai előzsűrizik, majd szakértői zsűri értékeli a döntőbe jutottakat. A Szófa Olvasóteremben tíz nívós irodalmi folyóiratot (Alföld, Apokrif, Eső, Kalligram, Látó, Prae, Székelyföld, Tiszatáj, Új Forrás, Vörös Postakocsi) böngészhetsz, megismerheted az Új hang rovatban publikált írói szárnypróbálgatásokat, sőt te magad is publikálhatsz, hallathatod a hangod, megmutathatod a szövegeidet a Szófa követőinek. 

Ne feledd! Az írás az olvasással kezdődik, sok olvasással. A rendes író többet olvas, mint ír. Erre kitűnő lehetőséget kínál a Szófa. Olvass és írj! Megéri!

Kérdésed van? Keresd meg Kákonyi Luciát a palyazat@szofa.eu ímél címen.

 

1063.jpg

 Bolla Katalin: A mesék világa, 60*60 olaj, farost, 2017

 

Diákok részvételére is számítunk!

Azok az alap- és középfokú oktatási intézmények, amelyek a pályázati időszak alatt egyéves Szófa-előfizetéssel rendelkeznek, korlátlan számú diák és tanár pályamunkát küldhetnek be!   

Az intézményi előfizetés éves díja most 35.000 Ft kedvezményesen.

regisztrációt követően az előfizetés történhet bankkártyával vagy átutalással, az utóbbi esetében díjbekérőt küldünk a megadott címre.  Az alap- és középfokú oktatási intézményekből érkező pályázatokat Diák kategóriában értékeljük.

Figyelem! A közönségszavazáskor az intézmény egy szavazattal rendelkezik. Amennyiben az intézmény dolgozói, diákjai egyénileg szeretnének szavazni, annak sincs akadálya, egyenként regisztrálnak  a Szófán, a regisztráció ingyenes, és máris szavazhatnak kedvencükre. Egy fő egy szavazatot adhat le!

 

A képek forrása: https://katart.blog.hu/

 

– .